Lokalizacja: Bemowo
Powierzchnia: dom (projekt wybranych pomieszczeń: salon z kuchnią, łazienka
Stan: Wizualizacje, projekt w trakcie realizacji

 

Zapraszamy w sielankowe klimaty na ulicy Fabiańskiej. Projektowaliśmy tu salon z jadalnią, kuchnię oraz łazienkę. Całość utrzymana jest w cały czas modnym skandynawskim klimacie.

W salonie połączonym z jadalnią dominuje biel. Minimalistyczna tapeta na głównej ścianie jest doskonałym tłem dla surowego stołu przy którym ustawione są różne krzesła – mimo że każde inne to wciąż utrzymane w tym samym klimacie.

Motywem dekoracyjnym jest bogata galeria zdjęć rodzinnych umieszczona obok kredensu w jadalni.
Na podłodze jodełka tradycyjna.

W centralnym punkcie znajduje się wygodna sofa na przeciw której umieszczony jest telewizor. Pod nim szafka IKEA z wymienionymi oryginalnymi frontami na fronty frezowane w wybranych przez nas wzorze.
Wprowadzony żółty kolor w fotelu, poduszkach i oświetleniu ożywia chłodne wnętrze.

Z salonu płynnie przenosimy się do kuchni gdzie dominuje grafitowa stolarka okienna. W kontraście do niej zaproponowaliśmy jasne szafki kuchenne z ramkowymi frontami. Dla ocieplenia bieli dobrano drewniane blaty. Całość nawiązuje stylem do klimatu w salonie i jadalni.

Ostatnie projektowane pomieszczenie to łazienka z mocnymi czarnymi akcentami.  Ściana przy drzwiach pomalowana na dyskretny szary kolor. Przy wannie praktyczne białe płytki. Również za umywalką znajdują się białe płytki ale ułożone w jodełkę w nawiązaniu do podłogi w salonie.
W łazience zdecydowaliśmy się na grafitową podłogę – łatwą do utrzymania w czystości. Spójnie z pozostałymi pomieszczeniami drewniana szafka ociepla jasne wnętrze.