Lokalizacja: Warszawa, ul. Grzybowska
Powierzchnia: mieszkanie ok. 52 m2  – w zakres projektu wchodzą łazienka, salon, kuchnia, korytarz (bez sypialnia)

Typ: Mieszkanie na wynajem
Stan: Wizualizacje, projekt w trakcie realizacji

 

Prezentowane mieszkanie przeznaczone jest przez właścicielkę na wynajem. Wymagało wyburzenia i przesunięcia ściany w salonie oraz drzwi wejściowych w łazience. Wymieniono również deweloperski grzejnik na grzejnik dekoracyjny który jest widocznym elementem wystroju salonu.

Salon połączony z aneksem kuchennym z racji na nieduży metraż utrzymany jest w jasnych barwach. Jedynym ciemnym akcentem są ciemne płytki gresowe w kuchni. Praktyczny stół rozdziela dwie strefy pomieszczenia, a eleganckie lampy nad stołem stanowią główne oświetlenie tych pomieszczeń.

Aneks kuchenny stworzono tak by można było w szafkach pochować wszystkie kuchenne sprzęty i naczynia. Przy szafkach kuchennych zaplanowano dodatkowe oświetlenie sufitowe oraz oświetlenie ledowe pod szafkami wiszącymi które odbija światło na mozaice w kształcie arabskim położonej między szafkami.

Również korytarz utrzymany został w jasnych barwach. Tu mocnym akcentem kolorystycznym jest pufa umiejscowiona na wprost dekoracyjnego lustra. Obok lustra za ażurowymi drzwiami znajduje się garderoba z pomieszczeniem gospodarczym.

Ostatnie prezentowane pomieszczenie to łazienka z mocnym turkusowym akcentem. Wolno stojącą pralkę umiejscowiono pod blatem obok umywalki wpuszczonej w blat. Na głównej ścianie turkusowa mozaika na której zawieszono lustro z podświetleniem. Aby dogodzić wymaganiom wynajmujących wanna posiada również funkcję prysznica. Nad WC natomiast znajdują się dyskretne szafki na ręczniki i środki chemiczne.

Podłoga to płytki gresowe włoskiego producenta.

Wszystkie te materiały prócz tego że są neutralne to również bardzo praktyczne w użytkowaniu co ważne jest w przypadku mieszkania na wynajem.