Lokalizacja: Warszawa, Wola
Powierzchnia: 65 m2
Stan: Wizualizacje, projekt w trakcie realizacji

 

Zgodnie z pomysłem Właścicielki, projektowane mieszkanie miało być przytulne, jasne, a przewodnim motywem kolorystycznym miały być odcienie mięty i turkusu.

22

Korytarz zatopiony jest w delikatnych, ciepłych odcieniach szarości. Szafy mają gładkie, białe fronty z fornirowanymi uchwytami w formie frezów. Ściana z wejściem do salonu została pokryta tapetą w subtelny wzór fal morskich w odcieniach szarości.

333

3

Dwie ściany w salonie zostały pokryte białą cegłą. Na tle jednej z nich znajduje się szary regał, częściowo wykończony szkłem w kolorze miętowym. Pozostałe ściany, wraz z kuchnią, zostały konsekwentnie pomalowane na szaro. Stonowana przestrzeń salonu jest urozmaicona jasnoniebieskimi, tapicerowanymi krzesłami.

4

W kuchni, otwartej na salon, dominuje biel gładkich frontów meblowych oraz miętowa szyba między blatem a szafkami wiszącymi, która jest powtórzeniem motywu wykorzystanego w szarym regale w salonie. Przewidziany został również niewielki blat jadalniany na białej, ozdobnej nodze. Powyżej zawisły półki na książki kucharskie oraz subtelna, ceramiczna lampa, przypominająca żarówkę w oplocie.

2

wizualizacja-1

Kontrastującym elementem projektu, ale niemniej wpisującym się w estetykę całego mieszkania, jest przestrzeń łazienki. Tu znowu mamy delikatną szarość i biel pojawiającą się na ścianach i frontach meblowych, ale zestawiona jest ona ze spektakularnym, patchwork’owym wzorem zaprojektowanym z cementowych kafli. Mimo kontrastujących i bardzo graficznych wzorów, całość utrzymana jest w spójnej kolorystyce, która konsekwentnie przewija się we wszystkich wnętrzach.

Untitled-1