Ewelina Golinowska-Bieniek – Architekt Wnętrz

Jestem absolwentką Wydziału Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. W czasie studiów byłam również stypendystką uczelni projektowej Fachhochschule Trier w Niemczech oraz Uczelni VIA University College w Horsens w Danii. Dyplom magistra sztuki obroniłam na Akademii Sztuk Pięknych w maju 2007 roku w pracowni Projektowania Wnętrz.

Od 2009 roku jestem właścicielką własnej pracowni Projektowania Wnętrz EG Projekt sygnowanej swoim nazwiskiem gdzie wraz z  zespołem tworzymy projekty wnętrz.

Do każdego projektu podchodzimy z ogromną pasją i zaangażowaniem, wpierw analizując gusta oraz upodobania klienta a następnie proponując rozwiązania wpisujące się w odpowiednie kanony stylistyczne. Każdy projekt jest najpierw dokładnie przemyślany, a potem szczegółowo omówiony z klientem.

Proponowane koncepcje wnętrz są oparte na naszym bogatym doświadczeniu, a także inspirowane światowymi trendami z zakresu architektury oraz designu. Naszym celem jest tworzenie indywidualnych i oryginalnych wnętrz będących odzwierciedleniem samego ich właściciela.

NASZ ZESPÓŁ:

                                                                                                                                   

 

 

 

Dorota Kazakovs