Jesteśmy zgranym zespołem projektantów, który potrafi wysłuchać każdego klienta i stworzyć dla niego odpowiednie wnętrze. Do każdego projektu podchodzimy z ogromną pasją i zaangażowaniem, najpierw analizując gusta oraz upodobania klienta, a następnie proponując rozwiązania wpisujące się w odpowiednie kanony stylistyczne.

Każdy projekt jest najpierw dokładnie przemyślany, a potem szczegółowo omówiony z klientem. Proponowane koncepcje wnętrz są oparte na naszym bogatym doświadczeniu, a także inspirowane światowymi trendami z zakresu architektury oraz designu. Naszym celem jest tworzenie ciekawych i oryginalnych wnętrz będących odzwierciedleniem ich przyszłego właściciela.

Ewelina Golinowska-Bieniek

Założycielka, Architekt Wnętrz

Założycielka pracowni EG Projekt. Absolwentka Wydziału Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. W czasie studiów stypendystka uczelni projektowej Fachhochschule Trier w Niemczech oraz Uczelni VIA University College w Horsens w Danii. Dyplom magistra sztuki obroniła na Akademii Sztuk Pięknych w maju 2007 roku. Od 2009 roku jest właścicielką własnej pracowni Projektowania Wnętrz – EG Projekt – gdzie wraz z zespołem tworzy projekty wnętrz. Prywatnie jest mamą Gucia, która uwielbia odkrywanie wszystkiego co nowe i nieznane.

Dorota Kazakovs

Architekt Wnętrz

Absolwentka Uniwersytetu Zielonogórskiego, wydział Architektury Wnętrz. Jest samodzielnym projektantem z dużym zawodowym doświadczeniem. Jej główne zainteresowania to malarstwo, współczesny design, nowoczesna architektura. Lubi nietuzinkowe rozwiązania i zawsze znajdzie wyjście z nawet najbardziej skomplikowanej sytuacji projektowej. Jest dużym wsparciem dla klienta i prowadzi projekt od początkowej fazy projektowej do jego realnego zakończenia podczas nadzoru projektowego.

Zuzanna Kołodziej

Asystent Architekta Wnętrz

Studentka ostatniego roku Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania na wydziale Architektury Wnętrz. Zuzanna rozpoczęła pracę w biurze EG Projekt od praktyk studenckich w latach 2020 i 2021. Jej pasja do wnętrz, wyczucie stylu oraz pracowitość sprawiły, że została w zespole już na stałe. Oprócz projektowania wnętrz Zuzanna uwielbia również podróżować i poznawać nowe, nieznane dotąd miejsca, zgłębiać tajniki jogi oraz uprawiać rośliny, które pięknie dopełniają przestrzeń.