Jesteśmy zgranym zespołem projektantów, który potrafi wysłuchać każdego klienta i stworzyć dla niego odpowiednie wnętrze. Do każdego projektu podchodzimy z ogromną pasją i zaangażowaniem, najpierw analizując gusta oraz upodobania klienta, a następnie proponując rozwiązania wpisujące się w odpowiednie kanony stylistyczne.

Każdy projekt jest najpierw dokładnie przemyślany, a potem szczegółowo omówiony z klientem. Proponowane koncepcje wnętrz są oparte na naszym bogatym doświadczeniu, a także inspirowane światowymi trendami z zakresu architektury oraz designu. Naszym celem jest tworzenie ciekawych i oryginalnych wnętrz będących odzwierciedleniem ich przyszłego właściciela.

Ewelina Golinowska-Bieniek

Założycielka, Architekt Wnętrz

Założycielka pracowni EG Projekt. Absolwentka Wydziału Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. W czasie studiów stypendystka uczelni projektowej Fachhochschule Trier w Niemczech oraz Uczelni VIA University College w Horsens w Danii. Dyplom magistra sztuki obroniła na Akademii Sztuk Pięknych w maju 2007 roku. Od 2009 roku jest właścicielką własnej pracowni Projektowania Wnętrz – EG Projekt – gdzie wraz z zespołem tworzy projekty wnętrz. Prywatnie jest mamą Gucia, która uwielbia odkrywanie wszystkiego co nowe i nieznane.

Dorota Kazakovs

Architekt Wnętrz

Absolwentka Uniwersytetu Zielonogórskiego, wydział Architektury Wnętrz. Jest samodzielnym projektantem z dużym zawodowym doświadczeniem. Jej główne zainteresowania to malarstwo, współczesny design, nowoczesna architektura. Lubi nietuzinkowe rozwiązania i zawsze znajdzie wyjście z nawet najbardziej skomplikowanej sytuacji projektowej. Jest dużym wsparciem dla klienta i prowadzi projekt od początkowej fazy projektowej do jego realnego zakończenia podczas nadzoru projektowego.

Zuzanna Kołodziej

Asystent Architekta Wnętrz

Studentka ostatniego roku Wyższej Szkoły Ekologicznej na wydziale Architektury Wnętrz. Zuzanna rozpoczęła pracę w biurze EG Projekt od praktyk studenckich w latach 2020 i 2021. Jej pasja do wnętrz, wyczucie stylu oraz pracowitość sprawiły, że została w zespole już na stałe. Oprócz projektowania wnętrz Zuzanna uwielbia również podróżować i poznawać nowe, nieznane dotąd miejsca, zgłębiać tajniki jogi oraz uprawiać rośliny, które pięknie dopełniają przestrzeń.