Lokalizacja: Kobyłka, Segment
Powierzchnia: ponad 120 m2
Stan: Realizacja, 2016

 

Segment w Kobyłce w którym mieszka małżeństwo z dwójką dzieci. Mieszkanie urządzone w stylu Skandynawskim, z przewagą bieli, z pastelowymi oraz czarnymi dodatkami. Dzięki zamiłowaniu właścicielki do skandynawskich firm z wyposażeniem wnętrz w mieszkaniu znajduje się dużo gustownych dodatków.

Zaraz po wejściu do mieszkania znajduje się czarno biała podłogą zwieńczona dekoracyjną bordiurą. Białe, drewniane schody prowadzą na poddasze. Na długiej ścianie znajduje się dekoracyjna cegła.

Salon, duży i przestronny, ze sporą kanapą oraz fotelem znajdującym się tuż obok dekoracyjnego grzejnika i stojącej czarnej lampy.

Obok kanapy znajduje się regał z książkami.

Zaraz za ścianą na której znajduje się telewizor oraz szafka rtv mieści się kuchnia.

Kuchnia jest biała i przestronna, natomiast cała ściana na której znajdują się szafki obłożona jest dekoracyjną cegiełką. Na tle ścianki stoi kredens. Między salonem a kuchnią znajduje się stół.

Łazienka na parterze z białką cegiełką i dekoracyjnym paskiem w kolorze szaro niebieskim odcina wizualnie płaszczyznę bieli.

Dekoracyjna połoga tworzy niepowtarzalny klimat łazienki i nadaje jej urozmaicenia.

Sypialnia w prostej skandynawskiej formie, z dwoma szarymi kinkietami na ruchomych przegubach.

Doskonałym zwieńczeniem klimatu sypialni jest detal w postaci skórzanych uchwytów wykorzystanych w szafie oraz w stolikach nocnych.

Klatka schodowa – drewniane schody, z bocznym, schodowym oświetleniem prowadzą na strych.

Czarne, stalowe barierki, oraz drewniane belki tworzą niepowtarzalny klimat przestrzeni korytarzowej.

Łazienka dla synów, gdzie bazą jest biała płytka a jej podział został podkreślony za pomocą granatowej fugi. Dodatkowymi dekoracyjnymi elementami są granatowe dodatki w postaci plakatu, grzejnika, granatowych oplotów z żarówkami oraz szafki z umywalką.

W korytarzu, znajduje się szafa, a za jej drzwiami znajduje pralnia – z pralką, suszarką, oraz półkami na środki czystości.

Pokój syna, z zabudową regału wzdłuż dłuższej ściany ze skosem.

Pokój drugiego syna z taką samą zabudową, tylko z innymi kolorami.