Lokalizacja: Blizne Jasińskiego
Powierzchnia: dom (projekt wybranych pomieszczeń: Parter: salon z kuchnią, wiatrołap, toaleta, łazienka przy sypialni, łazienka dziecięca)
Stan: Wizualizacje, projekt w trakcie realizacji

W tej pięknej zielone okolicy projektowaliśmy wybrane pomieszczenia dla trzyosobowej rodziny.
Jako pierwsza toaleta gościnna. Poza standardowym wyposażeniem (umywalka, WC) ciekawym rozwiązaniem jest szafka w kolorze ściany. Bardzo dyskretna a przy tym praktyczna. Na podłodze mix płytek z których jeden ze wzorów zostaje przeniesiony do wiatrołapu gdzie utrzymany jest ten sam motyw.

W wiatrołapie i korytarzu prócz płytek dominujący efekt tworzy pojemna szafa z jednej strony i przeszklone drzwi z drugiej – oddzielające korytarz od części dziennej. Obok szafy nowoczesny wieszak na nakrycia wierzchnie zawieszony z sufitu. Końcowego efektu dopełnia tapicerowane siedzisko w modnym karmazynowym kolorze.

W kuchni dominuje odważny kolor frontów szafek kuchennych. Rodzinie zależało na funkcjonalności stąd specjalne miejsce na wino oraz wbudowana w meble lodówka side by side. Na podłodze wybraliśmy funkcjonalne, dużych rozmiarów tłoczone płytki w dyskretnym kolorze.

W salonie punktem odniesienia był dla nas obraz który kliencie chcieli umieścić na centralnej ścianie. Z drugiej strony salonu znajduje się regał na książki z symetrycznym podziałem półek. W centralnym miejscu wbudowany został telewizor a nad całością regału delikatne oświetlenie punktowe które szczególnie wieczorem nadaje przytulny klimat. W domu zastaliśmy już kominek obok którego znalazło się miejsce na dekoracyjne drzewo do kominka.

Z tej części salonu uwagę zwracają również schody dywanowe na górne piętro.Oddzielone są od salonu drewnianymi listwami. Pod schodami zaprojektowane są dyskretne schowki tylko dla wtajemniczonych 🙂

Z salonem połączona jest również jadalnia. Tu punktem centralnym jest nowoczesny, surowy stół na 8 osób który jest idealnym przejściem między praktyczną kuchnią a gościnnym salonem.

Na piętrze prezentujemy łazienkę przy sypialni. Mamy tu płytki w kolorze butelkowym i wolno stojącą wannę. Znalazło się również miejsce na kabinę prysznicową i funkcjonalną umywalkę. Punktem centralnym są tu loftowe, przeszklone drzwi za którymi ukryta jest pralnia i pomieszczenie gospodarcze.
Mimo tego mocnego akcentu łazienka utrzymana jest w klimacie domowego SPA dzięki ukryty oświetleniom ledowym tworzącym nastrój relaksu.

Ostatnia łazienka to łazienka dzieci. Dominują tu zdecydowane kolory i jedyny mebel w postaci szafki w kolorze malinowym. Tu również mamy do wyboru wannę oraz kabinę prysznicową. Spokojne i stonowane płytki wyciszają różnorodność barw na podłodze i szafce.