• Konsultacje
  1. Do kogo skierowana jest ta oferta?
  2. Zastanawiasz się nad zakupem mieszkania? Nie masz pewności, czy pomieści wszystkie Twoje potrzeby? Może wahasz się pomiędzy kilkoma nieruchomościami i chciałbyś skonsultować swoją decyzję z profesjonalistą? Wskażemy zalety i wady każdej z nich.
  3. Kupiłeś mieszkanie, ale nie wiesz od czegos zacząć? Doradzimy poprawę funkcjonalności mieszkania/domu i wskażemy maksymalne, efektywne wykorzystanie przestrzeni.
  4. Jesteś w trakcie remontu i napotkałeś problemy, których nie możesz samodzielnie rozwiązać? Doradzimy jak najbardziej efektywnie rozwiązać problem i damy gotowe rozwiązania i wytyczne jak rozmawiać z wykonawcą.
  5. Nie wiesz, jaki budżet przeznaczyć na remont? Przedstawimy Ci konkretne kwoty, jakie należy przeznaczyć na remont oraz wyposażenie.
  6. Potrzebujesz porady dotyczącej materiałów: co wybrać na podłogę, co na blat w kuchni? Gdzie najlepiej dokonywać zakupów, gdzie szukać materiałów? Udostępnimy Ci kontakty do naszych sprawdzonych dostawców i sklepów.
  7. Masz mnóstwo pomysłów na swoje wnętrze, ale nie wiesz, na które z nich się zdecydować? Czujesz się przytłoczony ilością możliwości i nie potrafisz określić swojego stylu. Pomożemy Ci odnaleźć Twój unikalny styl. Wskażemy główne zasady w doborze stylistyki i kolorystyki wnętrza.
  8. A może rozważasz współpracę z architektem wnętrz, ale nie jesteś pewien, czy jest to konieczne? Jednorazowa konsultacja pomoże Ci podjąć właściwą decyzję.
  Cena godzinnej konsultacji to koszt 380 zł